Jsme přední společností zabývající se prodejem hliníkových profilů a kompletních systémů pro LED osvětlení. V roce 2012 jsme navázali na činnost a zkušenosti společnosti Kluś Design – Radovan Jaroš.

          

Naším cílem je určovat směr v prodeji malosériových LED svítidel a nabízet neotřelá řešení při vytváření osvětlení interiérů a exteriérů. Chceme rovněž podpořit povědomí veřejnosti o ekonomických výhodách LED technologie, jako nejmodernějšího přístupu k osvětlení.

Krédem naší činnosti je odpovědné chování k životnímu prostředí a společnosti, ve které žijeme. Při poskytování našich služeb myslíme především na naše zákazníky a za prioritu považujeme udržování dobrých vztahů s nimi.

Jsme lídrem v prodeji hliníkových profilů a systémů pro LED osvětlení.
V našem sortimentu naleznete nejen samotné profily, ale díky široké paletě příslušenství, nabízíme zákazníkům inovativní řešení LED osvětlení veškerých interiérů a exteriérů. Uvádíme na trh neotřelá řešení a námi prodávané systémy umožňují vytvořit to pravé světelné klima. Svítidla a speciálně navržené hliníkové profily, slouží jak k přímému osvětlení, tak k navození pohodové atmosféry. Naše produkty se vyznačují neobyčejnou všestranností a díky použití moderních světelných zdrojů, rovněž energetickou úsporností.
 
Našim cílem je držet krok s vývojem elektroluminiscenčních diod a určovat směr v prodeji málo sériových LED svítidel. Námi nabízené hliníkové profily tvoří základnu pro stále se rozvíjející trh se svítidly s tímto druhem světelných zdrojů.
 
            
 
V našem sortimentu naleznete svítidla určená pro taková odvětví jako nábytkářství, scénografie, architektura interiérů, architektura exteriérů a parků. S uvedením na trh nového profilu HR-LINE nabízíme inovativní systém LED osvětlení zahrad, parkovišť, průchodů a podjezdů. Veškeré úsilí konstruktérů je zaměřeno na co nejsnadnější použití a instalaci produktů ve výše uvedených odvětvích.
 
Profily můžeme vzhledem k použitému materiálu rozdělit na lišty MDF a hliníkové profily. MDF lišty najdou své uplatnění především v suchých prostorách. Jejich výhodou je možnost výroby v malých sériích a široké paletě barev. Jejich instalace je velice snadná a bezproblémová je rovněž úprava, jako řezání na míru nebo pod úhlem.
 
Naproti tomu hliníkové profily jsou odolné proti vlhkosti. Modely HR-ALU nebo HR-LINE splňují dokonce požadavky na krytí IP67.
Profily pro nové systémy osvětlení jsou vyvíjeny s ohledem na jejich budoucí použití, například pro montáž do laminátových desek, nábytku a pro přímé zabudování ve stěnách nebo schodech.
Systémy profilů počítají rovněž s takovými tvary, které zakrývají samotný LED světelný zdroj a směřují světlo přímo na exponovaný předmět, bez možnosti oslnění pozorovatele.
 
Každý profil se skládá ze samotného těla, které je přizpůsobeno pro budoucí upevnění úchytkami, lepením, snadnou montáž a demontáž, či bezproblémovou výměnu LED pásků.
 
Mezi hlavní výhody profilů patří jejich malé rozměry. Vezmeme-li v úvahu, že poslední revoluci v osvětlení nábytku představovala halogenová žárovka, jejichž rozměry jsou již velice malé, LED páskům pak z hlediska velikostí náleží světlá budoucnost. Z jistotou můžeme říci, že díky jejich velikosti, vnáší LED diody do odvětví nábytkářství zcela jiné možnosti projektování osvětlení.
 
Způsob montáže profilu závisí na jeho použití a místě určení. Profil může být k podkladu upevněný za pomocí vrutů se zápustnou hlavou, profesionální oboustranně lepicí páskou nebo pomocí montážního lepidla. Vše záleží na typu materiálu profilu a podkladu.
LED diody lze použít jako osvětlení prakticky pro každý typ nábytku. Mohou sloužit jako dekorativní, nepřímé osvětlení, ale stejně tak jako osvětlení plně funkční. Již vzpomínané malé rozměry dávají možnost jejich umístění všude tam, kde to dříve nebylo možné. Například do tenkých polic, stěn, skeletových komponentů atd.
 
Díky vlastnostem tohoto osvětlení budou nabízené profily, společně s LED diodami zcela jistě využity v širokém spektru nábytku. Příkladem může být nábytek, kde světlo hraje důležitou roli, jako reklamní vitríny, šatníky, kuchyňský nábytek nebo nábytek určený pro odpočinek, ve kterém je světlo využito k navození požadované atmosféry.
 
Naše aktuální nabídka obsahuje přes 150 druhů profilů. Neustále uvádíme na trh nová řešení, pro různá odvětví a v nejbližší době můžete očekávat rozšíření nabídky o profily využitelné v nábytkářství a v architektuře interiérů. Nezbytné příslušenství se vyvíjí společně s rozvojem LED profilů.