Systém MIFOR-70

Kód produktu: MIFOR-70

Nakreslete tvar! KLUŚ ho promění v osvětlení.
MIFOR-70 je inovativní systém LED osvětlení. Inspiruje k hrátkám s tvary.



Tvorba osvětlení podle návrhu architekta/investora
Možnost zajištění vizuální konzistentnosti s každou interiérovou architekturou
Tvorba svítidel se zaoblenými a polygonálními tvary
Systém disponuje difuzorem vyznačujícím se dobrými světelnými parametry, vysokou mechanickou pevností, nesnadnou hořlavostí a UV odolností
Záruka opakovatelnosti vzorů

Materiály ke stažení
bez DPH
s DPH
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Technická specifikace

Účel produktu
- tvorba svítidel se zaoblenými nebo polygonálními (mnohobokými) tvary
- tvorba lineárních, rovinných nebo ažurovaných světelných kompozic

Instalace
- zavěšením v podhledu s pomocí speciálního příslušenství
- možnost snadného spojování do řad

Další informace

Co je MIFOR-70 v praxi?

MIFOR-70 je systém, který jednoduše umožňuje tvořit nepravidelná svítidla téměř libovolného tvaru, včetně otevřených, uzavřených nebo ažurovaných. Svítidla mohou mít tvar kruhů, oblouků „měkce“ přecházejících do tvaru svítící linie nebo roviny.

MIFOR-70 lze pružně přizpůsobit projektové koncepci. Snadnost tvarování „měkkých“ forem je obohacena o funkci spojování svítidel do řad a multiplikování tvarů. To umožňuje tvorbu efektních, polygonálních a především ohýbaných, „vlnících se“ světelných kompozic. Svítidla MIFOR-70 jsou určena k zavěšení na lankách do stropu. V případě systému MIFOR je pro architekta nepochybně atraktivní, že se nemusí omezovat na určitá standardní svítidla dostupná na trhu.

Možnosti systému MIFOR-70 vybízejí k nekonvenční tvorbě a přímo provokují k navrhování architektury paralelní s osvětlením už během koncepční fáze. Tento typ „otevřeného“ přístupu jistě obohatí projektování o nové výrazové prostředky.

Využití:

Hotelové recepce a lobby
Moderní kancelářské prostory
Obchodní galerie
Veřejné budovy
Kulturní instituce
Sportovní haly
Muzejní prostory
Přednáškové sály
Restaurace

Parametry