Aktuality

V této sekci bychom Vás rádi informovali o novinkách a aktualitách v Alumia.cz

Alumia cz s.r.o. na výstavě Volty.cz 2023 v Ostravě

Dobrý den.

📣 Zveme vás na cestu za světlem! Během výstavy Volty.cz, která se letos bude konat na výstavišti Černá louka...

Pozvánka na Veletrh FOR ARCH 2023: Objevte Nové Dimenze Designu!

 

📣 Pozvánka na Veletrh FOR ARCH 2023: Objevte Nové Dimenze Designu! 🏢

Futuristický hliníkový LED profil KLUŚ GIZA-LL-ZMG

Proměňte váš prostor s moderním a efektivním stropním osvětlením

Hledáte způsob, jak zvýraznit atmosféru vašeho prostoru moderním a stylovým stropním osvětlením? Seznamte se s LED profilem KLUŚ GIZA-LL-ZMG, inovativním řešením, které splní všechny vaše potřeby. Ať už jde o váš domov, kancelář nebo komerční prostory, tento stropní LED profil nabízí dokonalou kombinaci estetiky a funkčnosti.

Moderní LED profil KLUŚ GLAZA-DUO

Hledáte moderní a stylový způsob, jak osvětlit své interiéry? Společnost Alumia cz s.r.o. vám přináší inovativní LED profil KLUŚ GLAZA-DUO, který splní vaše nejnáročnější požadavky na design a funkčnost.

Perfektní volba pro osvětlení, LED lišta KLUŚ STOS-ALU

LED lištu KLUŚ STOS-ALU, přináší efektivní a kvalitní řešení pro osvětlení vašeho domova či firemních prostorů.

VENKOVNÍ OSVĚTLENÍ DO DLAŽBY

VENKOVNÍ OSVĚTLENÍ DO DLAŽBY

Venkovní osvětlení do dlažby je nejen praktické, ale také esteticky působivé. Je to skvělý způsob, jak vylepšit vzhled vaší zahrady, terasy nebo chodníku. Venkovní osvětlení poskytuje dostatek světla pro bezpečné pohybování v temných oblastech a vytváří příjemnou atmosféru.

LED fasádní profily FASKO

LED FASÁDNÍ PROFILY FASKO

LED fasádní profily FASKO jsou moderním řešením pro osvětlení exteriérů. Tyto profily se vyznačují vysokou kvalitou materiálů a precizním zpracováním, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Díky svému designu se LED fasádní profily FASKO hodí do jakéhokoli prostředí a dokážou vytvořit nezapomenutelnou atmosféru.

LED Inspiration House - nové sídlo společnosti Kluśdesign ve Varšavě

DŮM LED INSPIRACÍ je moderním showroomem osvětlovacích řešení, místo pro workshopy a centrum výměny znalostí a inspirací pro architekty, interiérové designéry, zhotovitele, instalatéry a investory v oblasti LED osvětlení. Záštitu nad projektem a komplexní implementací LED řešení převzala společnost KLUŚ, která zároveň má v budově své hlavní sídlo.

Ohýbání profilů - vytvořte si jedinečné svítidlo z hliníkových LED profilů
Zakázkové ohýbání profilů - Unikátní designové svítidlo přímo u Vás doma

Nabízíme službu ohýbání profilů na individuální objednávku.

Technické a cenové podmínky je nutné vždy individuálně dohodnout s produktovým oddělením firmy Alumia cz.
Kontakt: +420 778 466 424 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

    

 

LED osvětlení fasády kancelářské budovy Monarch

Profily KLUŚ zvýraznily minimalistický design kancelářské budovy Monarch

 Kancelářská budova Monarch se nachází nedaleko centra města Oklahoma (USA). Jedná se o čtyřpatrový objekt s výraznými prvky fasády. Ta je tvořena ocelovou konstrukcí a velkými prosklenými plochami, které do budovy , přes den, přivádějí mnoho denního světla. Dvě spodní patra svými pravidelnými geometrickými tvary vyčnívají do prostoru a vytvářejí jakousi arkádu. Tato výrazná část budovy přitahuje pozornost očí pozorovatele. Naproti tomu horní dvě patra jsou lehce v pozadí a z ulice jsou méně vidět.